121 пронајден оглас

Итно лежај во добра состојба

Мебел - понуда
22.03.2017, 21:08:55 Скопје

Лежајј за спална 195/185 цм.Два клик клак кревети 215/100 цм во одлицна состојба ново тапацирани и кожна релакс столица со табуретка .Цена по договор.

Види повеќе
По договор

Продавам

Апарати за домаќинство - понуда
22.03.2017, 16:29:42 Скопје

Фрижидер за длабоко со 5 фиоки 3.000 ден

Види повеќе
3000 ден.

Продавам

Мебел - понуда
22.03.2017, 13:00:12 Скопје

Одлични сочувани 2 фотелји , тросед и масичка 5000 денари

Види повеќе
5000 ден.

Спална соба

Мебел - понуда
21.03.2017, 16:29:05 Крушево

Комплет спална, добро сочувана!

Види повеќе
7000 ден.

Мебел за продавница

Канцелариска опрема - понуда
21.03.2017, 12:58:44 Скопје

Продавам мебел за продавница , маси, рафтови, базени и друго од високо квалитетен материјал.Погледнете на сликите .

Види повеќе
По договор

Тросед, двосед и фотелја

Мебел - понуда
18.03.2017, 10:49:01 Скопје

Тросед, двосед и фотелја, користени, но релативно сочувани и удобни. Производител: Треска-мебел. Боја - сивкаста со шара. Масивни и пријатни за седење.

Види повеќе
5000 ден.

Квалитетно сако

Облека и текстил - понуда
17.03.2017, 11:54:00

Квалитетно сако

Види повеќе
По договор

Трпезариска оккругла маса

Мебел - понуда
17.03.2017, 11:29:00

Трпезариска оккругла маса на расклопување

Види повеќе
По договор

Кревет крем

Мебел - понуда
17.03.2017, 11:23:10

Кревет крем - бело 90х190 за 2000 ден.

Види повеќе
2000 ден.

Плакар со димензии

Мебел - понуда
17.03.2017, 11:17:00

Плакар со димензии 250 х 170 х 60

Види повеќе
По договор

Последни посетени огласи


Категории