7 пронајдени огласи

Се продава ЛГ Сприт 4Г ЛТЕ

Мобилни - понуда
14.01.2017, 12:15:55 Прилеп

ЛГ Сприт 4Г ЛТЕ, користен 1 година, но добро зачуван.

Види повеќе
3500 ден.

ЛГ Ф60 - 4G верзија LTE Bel

Мобилни - понуда
13.01.2017, 11:42:08 Куманово

ЛГ Ф60 4G ЛТЕ верзија во одлична состојба, како нов со силиконска маска и полнач Андроид ОС В44.2 , 4.5 екран - мулти тач 1 ГБ рам, 2 камери

Види повеќе
3899 ден.

Се продава моторла Мото Г 2013

Мобилни - понуда
12.01.2017, 22:18:33 Скопје

моторла Мото Г 2013 малку користен, без гребнатинка. Доаѓа со 3 различни капаци за батерија и 9 заштитни фолии.Андроид 5.1, Снапдрагон 400 8 ГБ

Види повеќе
3500 ден.

Сони Ериксон Х8,

Мобилни - понуда
12.01.2017, 21:57:14

Сони Ериксон Х8, алкател поп Ц1

Види повеќе
По договор

Самсунг Ј4, во

Мобилни - понуда
12.01.2017, 19:49:00

Самсунг Ј4, во кутија, со гаранција 2 год. од Т-мобиле, цена 150е, и купувам мобилни телефони може и на делови во Скопје, може и лап топ

Види повеќе
По договор

Хуавеи У530 одличен,

Мобилни - понуда
12.01.2017, 17:14:01

Хуавеи У530 одличен, работи на сите картици, има 4 гб меморија, цена 2500 ден. фиксно без пазарење

Види повеќе
По договор

Продавам

Мобилни - понуда
09.01.2017, 14:10:15 Скопје

Samsung galaxy 3, цена по договор

Види повеќе
50 e.

Последни посетени огласи


Категории