14 пронајдени огласи

Хитачи 1ТБ Хард Диск.

Компјутери - понуда
24.03.2017, 10:54:56 Куманово

Хитачи 1ТБ, 7200рпм, САТА 3.0 Гб/с.

Види повеќе
3000 ден.

Половен дескџет печатар

Компјутери - понуда
24.03.2017, 00:55:59 Аеродром

половен дескџет печатар ХП 5652 без адаптер, употребен е за друг печатар цена симболична, не работи на виндовс ХР

Види повеќе
500 ден.

Пентиум 4 2500

Компјутери - понуда
21.03.2017, 18:08:03 Скопје

Пентиум 4 3 гб рам, 1,80 GHZ за 2500 денари

Види повеќе
2500 ден.

Компјутерски делови Гигабајт графичка матична

Компјутери - понуда
21.03.2017, 07:28:25 Скопје

Купени од Анхоч пред еден месец. Графичка гтх 1070 8гб рам 29.000 ден,, Матична Gigabyte Z270X-Gaming K5 -9.000 денНапојување 850W Deepcool DQ850 Modular 80Plus

Види повеќе
47000 ден.

Матична плоча MSI

Компјутери - понуда
17.03.2017, 00:00:00

Матична плоча MSI 845 socket 478 agp slot, процесор 2.4Ghz со кулер, 512 рам меморија, 1500 ден.

Види повеќе
1500 ден.

Процесор + кулер,

Компјутери - понуда
17.03.2017, 00:00:00

Процесор + кулер, 1200 ден, АМД Семпрон 3000+ AMD Sempron 3000+,процесор за лабтоп интел коре дуо процесор Т5200 1000 ден, Интел целерон процесор 540 - 800 ден.

Види повеќе
По договор

Сервисер за компјутери

Компјутери - побарувачка
17.03.2017, 00:00:00

Сервисер за компјутери бара работа за преинсталација, поправка и се што е потребно, со големо искуство

Види повеќе
По договор

Десктоп компјутер со

Компјутери - понуда
16.03.2017, 20:39:35

Десктоп компјутер со ЛЦД монитор во одлична состојба за само 4800 денари и изненадување, јавете се и уверете се

Види повеќе
4800 ден.

Десктоп компјутер со

Компјутери - понуда
16.03.2017, 20:07:04

Десктоп компјутер со ЛЦД монитор во одлична состојба за само 4800 денари и изненадување, јавете се и уверете се

Види повеќе
4800 ден.

Таблет

Компјутери - понуда
16.03.2017, 19:15:20

Таблет

Види повеќе
По договор

Последни посетени огласи


Категории