340 пронајдени огласи

Изнајмувам стан во Центар-Театар

Станови - понуда
25.03.2017, 12:34:53 Скопје

Скопје комплетно наместен, реновиран, опремен со клима, парно, кабловска, интернет, ТВ 42 Панасоник, машина за садови и за перење, паркинг со рампа.

Види повеќе
300 e.

Се продава стан во Карпош3

Станови - понуда
24.03.2017, 14:46:54 Карпош

Скопје стан во Карпош 3 на улица Струма. 2 спални соби, 2 тераси, дневна, кујна,1 тоалет.

Види повеќе
По договор

Се издава стан

Станови - издавање
24.03.2017, 14:42:06 Карпош

Скопје стан во Карпош 3 кај Сити Мол. Станот поседува 2 спални соби, кујна, дневна,1 тоалет, и две тераси. Станот е наместен.Може да биде и празен по потреба

Види повеќе
По договор

Стан од 48м2 во Карпош 1

Станови - понуда
24.03.2017, 13:25:03 Скопје

Скопје стан од 48м2 во Карпош 1, 2-собен, со парно, со лифт, цена: 50500 евра

Види повеќе
50500 e.

Стан од 51м2 во Кисела Вода

Станови - понуда
24.03.2017, 13:15:28 Скопје

Скопје стан од 51 м2, 2-собен, на 5 кат со лифт, понова градба, цена: 43000 евра

Види повеќе
43000 e.

Издавам двособен Тафталидзе

Станови - издавање
24.03.2017, 11:19:28 Скопје

Скопје наместен,во зграда,парно.прв кат,јужен,има паркинг,нови кревети и фризидер за подолго,за двајца или тројца 200-220 евра.

Види повеќе
220 e.

Двособен стан 54 м2 наместен до Железничка Станица

Станови - издавање
24.03.2017, 10:44:13 Скопје

Скопје стан 54 м2 со една спална, кујна, трпезарија, дневна, купатило и тераса, на 6 кат, со лифт, парно, комплетно наместен

Види повеќе
250 e.

Издавам двособен во Тафталиџе

Станови - понуда
24.03.2017, 10:03:42 Скопје

Скопје стан во Тафталиџе,зграда,прв кат,парно, пристојно наместен,има паркинг,за 2 особи за 200 евра.

Види повеќе
200 e.

Изнајмувам стан во Центар-Театар

Станови - понуда
23.03.2017, 15:41:10 Скопје

Скопје комплетно наместен, реновиран, опремен со клима, парно, кабловска, интернет, ТВ 42 Панасоник, машина за садови и за перење, паркинг со рампа.

Види повеќе
300 e.

Акција на станови на Водно!

Станови - понуда
23.03.2017, 15:13:48 Скопје

Скопје станови по акциски цени во новоградба на Водно,до резиденцијата на Турска амбасада - со еднособни, двособни станови, со квадратура од 58 до 95м2.

Види повеќе
По договор

Последни посетени огласи


Категории