128 пронајдени огласи

Се продава

Автомобили - понуда
23.03.2017, 19:38:41 Куманово

Даихатсу Мове добро сочуван автомобил доста комфорен,регисртиран до јули,во одлична состојба е.Цена по договор,може и замена.

Види повеќе
По договор

Продавам Јамаха 400 цм3

Мотоцикли - понуда
23.03.2017, 19:10:22 Скопје

Јамаха Маџести 400 кубика, 2006 година во одлична состојба. Цената е 2300 ЕУР

Види повеќе
2300 e.

Продавам Јамаха 400 цм3

Мотоцикли - понуда
23.03.2017, 19:10:05 Скопје

Јамаха Маџести 400 кубика, 2006 година во одлична состојба. Цената е 2300 ЕУР

Види повеќе
2300 e.

Продавам Фолксваген Шаран 1,9 тди 1998 г

Автомобили - понуда
21.03.2017, 19:26:34 Прилеп

Фолксваген Шаран 1,9 тди 110 кс 10/98 г. 235000 км:цб со далечинско,серво, АБС, аирбаг, климатроник, греачи на седишта и шофершајбни, ел. стакалан - ретровизори

Види повеќе
2700 e.

Продвам лада рива 1300 TNG

Автомобили - понуда
21.03.2017, 17:59:28 Скопје

Лада рива 1300 на плин атестиран, 1987 год. произведена, добро сочувана, во возна состојба, рег. до 9.2017г треба да се сменат лагери на радилица

Види повеќе
350 e.

Фиат типо 1.6ие

Автомобили - понуда
20.03.2017, 19:21:00 К.Паланка

Фиат типо 1.6ие во одлична состојба, со зелен картон, серво - аларм, електрика на прозори, нема никаде корозија, цената не е фиксна

Види повеќе
600 e.

Шкода

Автомобили - понуда
20.03.2017, 12:19:21 Велес

Шкода фабиа

Види повеќе
По договор

Делови за пенти

Пловила - понуда
20.03.2017, 00:43:10 Аеродром

Резервоар за гориво пластичен од 5л и пумпа за преточување, грчки, 500мкд и половни оригинал свекички за пенти американски 100 ден

Види повеќе
500 ден.

Автомобил

Автомобили - понуда
19.03.2017, 14:45:04 Скопје

Шкода фелиција 1-3 со атестиран плин, нови гуми, регистрирано, во одлична состојба

Види повеќе
750 e.

Поволни коли

Автомобили - понуда
18.03.2017, 18:45:18 Охрид

Поволни коли во одлична состојба

Види повеќе
По договор

Последни посетени огласи


Категории