76 пронајдени огласи

продавам или менувам БМВ 525 ТДС

Автомобили - понуда
22.02.2017, 09:38:32 Скопје

БМВ 522 регистрирана,автоматик,има ел. прозори,ел. ретровизори, алум. бандажи,климатизирана,климатроник вебасто греење,сензори за брисачи.

Види повеќе
По договор

Се продава итно

Автомобили - понуда
21.02.2017, 13:39:43 Неготино

Даеву рејсер во добра состојба

Види повеќе
По договор

Даеву Рејсер

Автомобили - понуда
21.02.2017, 13:19:20 Неготино

Вреди да се види може и замена за помало

Види повеќе
По договор

Ситроен C3 1.4 HDI

Автомобили - понуда
21.02.2017, 12:34:59 Куманово

Ситроен C3 1.4 HDI, колата е домаќински чувана и одржувана, со направен голем сервис, рег. до 20.11.2017 год.

Види повеќе
3280 e.

Рено Клио 2007 г.

Автомобили - понуда
20.02.2017, 19:44:08 Куманово

Рено Клио 1.2 увезен од Швајцарија со 120000 км., со комплетна опрема и сервисна книшка

Види повеќе
2390 e.

Продажба на Пунто 1,2

Автомобили - понуда
19.02.2017, 15:23:53 Скопје

Фиат Пунто 1,2 2004 г, рег. до 01.03.2017, прв сопственик, 135000км, без оштетувања, гаражирано, 4 4зимски и летни гуми и нов акомулатор. Цена 1950евра,

Види повеќе
1950 e.

Продавам Дачиа Соленза - Дизел 1.9д

Автомобили - понуда
19.02.2017, 13:21:39 Скопје

Дачиа соленза - дизел 1.9д

Види повеќе
По договор

Се продава Голф 3

Автомобили - понуда
18.02.2017, 18:44:04 Куманово

Фолксваген а Голф 3 во одлична состојба, со истечена регистрација на 31.12.2016г. Мала потрошувачка.

Види повеќе
1250 e.

Мерцедес смарт

Автомобили - понуда
17.02.2017, 22:32:02 Прилеп

Мерцедес смарт, итно Цена по договор

Види повеќе
По договор

Југо Корал 55

Автомобили - понуда
17.02.2017, 20:41:34 Аеродром

Застава Југо Корал 55 92 год. Регистрирано до септември 2017г. Со плински уред. Напомена: Југото има команди за лица со посебни потреби - инвалиди

Види повеќе
600 e.

Последни посетени огласи


Категории